Forum BIŁKA SZLACHECKA Strona Główna BIŁKA SZLACHECKA
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym]
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potomek Biłki Królewskiej i Szlacheckiej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BIŁKA SZLACHECKA Strona Główna -> Biłka Królewska
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Wilk
Gość






PostWysłany: Czw 20:58, 15 Lis 2007    Temat postu: Potomek Biłki Królewskiej i Szlacheckiej

Witam potomków obu Biłek .moi Rodzice już nieżyjący pochodzili z tych miejscowości.Matka z Biłki Królewskiej ,Ojciec z Biłki Szlacheckiej.Matka z d.Goliszewska .Matki Rodzice to Michał Goliszewski i Katarzyna Goliszewska Z d.Domeredzka?,mieli pięcioro dzieci(3 Córki i 2 synów-wszyscy nie żyją).Ojca Rodzice to Wilk Stanisław i Józefa.Stanisław zginął we Włoszech w czasie Pierwszej Wojny Światowej.Moi Dziadkowie Stanisław i Józefa Mieli czworo dzieci (1córkę i 3 synów).Jeśli zainteresuje to kogoś to postaram się napisać coś więcej.
Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich potomków wywodzących sie z obu Biłek.
Jerzy Wilk
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A.G.
Gość






PostWysłany: Sob 19:16, 31 Paź 2015    Temat postu: +Jan Karpa

Tego roku (2015) umarł w Przemyślu dziadek mojej żony - +Jan Karpa (był synem wójta Michała Karpa), świeć Panie nad Jego duszą.

Doczekał się córek, wnuków , pra-wnuków , a nawet pra-pra wnuków Smile

Pozdrawiam ludzi z kresów.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r63




Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: ozimek

PostWysłany: Nie 21:04, 26 Cze 2016    Temat postu:

Witam wszystkich Bilczan.
Moj dziadek Wojciech i babcia Rozalia Goliszewska z domu Domeredzka to rodzice mojej mamy.
Dziadek miał kilku braci którzy wyjechali do Candy. To tyle wiem na temat swoich kresowiakach.
Chętnie dowiedziałbym się trochę więcej o swoich korzeniach ze strony mamy r63


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 21:41, 05 Sie 2019    Temat postu: Re: Potomek Biłki Królewskiej i Szlacheckiej

Jerzy Wilk napisał:
Witam potomków obu Biłek .moi Rodzice już nieżyjący pochodzili z tych miejscowości.Matka z Biłki Królewskiej ,Ojciec z Biłki Szlacheckiej.Matka z d.Goliszewska .Matki Rodzice to Michał Goliszewski i Katarzyna Goliszewska Z d.Domeredzka?,mieli pięcioro dzieci(3 Córki i 2 synów-wszyscy nie żyją).Ojca Rodzice to Wilk Stanisław i Józefa.Stanisław zginął we Włoszech w czasie Pierwszej Wojny Światowej.Moi Dziadkowie Stanisław i Józefa Mieli czworo dzieci (1córkę i 3 synów).Jeśli zainteresuje to kogoś to postaram się napisać coś więcej.
Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich potomków wywodzących sie z obu Biłek.
Jerzy Wilk


Witam
Katarzyna Goliszewska była siostrą mojej prababci Anny Domeredzkiej.
Robię drzewo genealogiczne rodziny i chętnie nawiążę kontakt. Mam tylko informację iż Katarzyna Goliszewska miała 5 dziec: 2 synów Jana i Władysława oraz 3 córki Janinę, Franciszkę i Anielę. Jestem z okolic Kędzierzyna Koźla.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BIŁKA SZLACHECKA Strona Główna -> Biłka Królewska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin